Sosyal Medya

Vize Ofis’i Kötü Hizmet Veren ve Aynı İsmi Taşıyanlardan Nasıl Ayırt Edebilirsin? | Vize Ofis
1860
post-template-default,single,single-post,postid-1860,single-format-standard,bridge-core-2.5.9,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-24.4,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-1
 

Vize Ofis’i Kötü Hizmet Veren ve Aynı İsmi Taşıyanlardan Nasıl Ayırt Edebilirsin?

Vize Ofis’i Kötü Hizmet Veren ve Aynı İsmi Taşıyanlardan Nasıl Ayırt Edebilirsin?

İlk defa yurtdışı seyahat edecek kişilerin vize başvurusu ile ilgili birden fazla kaygıları olur. Bu kaygılarla baş etmek yerine profesyonel ajansları tercih ederek vize sürecinin daha sağlıklı şekilde ilerlemesini tercih edenlerin sayısı az değildir. Yine, birçok kez yurtdışına çıkan ama buna rağmen vize ajansları ile çalışmaktan zevk alan kişi ve kurumların sayısı da fazladır. Bunların vize ajanslarını tercih etmelerinin öncelikli nedeni, zamandan tasarruf etmek ve sürekli güncellenen vize müfredatı ile ilgili konuları profesyonel eller ile aşmak.

Kişi ve kurumların seyahat etme ihtiyaçları artmaya başladıkça daha fazla ihtiyaç haline dönüşen profesyonel vize ofisleri, ülkemizin pek çok yerinde hizmet veriyor. Ancak bunlarla ilgili herhangi bir standardın uygulanmaması ve kontrollerin eksik kalması gibi nedenlerden dolayı her ajansın profesyonel bir düzeyde hizmet vermesi mümkün olmuyor. Talebin çok olmasına bağlı olarak kurulan birden fazla ajansın hizmet kalitesindeki zayıflıklar, müşterilere yönelik hizmet biçimlerindeki yetersizlikler, vize danışmanlık hizmeti almak isteyen birçok kişinin mağdur olması ile neticeleniyor.

Vizeofis.com.tr Neden İyi? Kim Bunlar?

Ülkemizin en iyi vize ajansları arasındaki yeri ile her dem ön plana çıkmayı başaran Vize Ofis, 2006’dan beri hizmet veren ve tüm seyahat süreçlerine katılım göstererek tecrübe kazanan ekiple büyümeyi başarmıştır. Türkiye’nin en iyi vize ajansları arasındaki yerini alan sayılı ofislerden biridir. Kurumsal kimliği, imajı ve prestijinin tüm ülke çapında takdir gören profesyonel vize ajansı haline dönüşen markanın kurumsal kimlik sürecini de en erken dönemde tamamlaması, geniş müşteri kitlesine ulaşmasını sağlamıştır.

Markanın hızla büyümesinden kaynaklı olarak birtakım taklitlerinin ortaya çıkması, markanın müşterilerine yönelik verdiği ayrıcalıklı ve memnun edici hizmet modeliyle elde ettiği başarısının başka firma ve işletmelerce suiistimal edilmesi neticesini de ortaya çıkarmıştır. Her ne kadar Vize Ofis, kurumsal değer ve kimliğine yönelik ayırt edici yazı ve objeleri kullananlara karşın hukuki süreci başlatmış olsa da, yine bazı mağduriyetlerin yaşanmasının önüne tam olarak geçilmesi mümkün olmuyor. Bu bakımdan vize danışmanlık hizmeti almak adına Vize Ofis markasının deneyimlerinden faydalanmak isteyenlerin vizeofis.com.tr adresinden farklı bir kanala yönelmemeleri lazımdır.

Deneyim, kalite, memnuniyet.

50 bini aşkın vize başvuru işlemi gerçekleştiren ve takip eden Vize Ofis, tüm ülkelerin vize işlemleri ile ilgilenir. Grift ve karmaşık vize başvurularının daha basit ve hızlı bir şekilde işleme alınmasını sağlayıcı yapısı, yönlendirici gücü ve sonuç sunan hizmet modeli ile kısa sürede birçok müşteri kitlesine erişen Vize Ofis ile zamandan tasarruf edilmesi mümkündür. Vize sürecinin stresiz ve sakin bir şekilde atlatılması, evrak ve belgelerde herhangi bir eksiklik olmadan başvurunun tamamlanması, seyahat sürecinin kolay bir şekilde atlatılmasını sağlar.

Tags:
No Comments

Post A Comment