Sosyal Medya

VİZE OFİS RUSYA VİZESİ | Vize Ofis
1707
post-template-default,single,single-post,postid-1707,single-format-standard,bridge-core-2.5.9,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-24.4,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-1
 

VİZE OFİS RUSYA VİZESİ

Vize Ofis Rusya Vizesi

VİZE OFİS RUSYA VİZESİ

Vize Ofis seyahat etmek istediğiniz lokasyon olan Rusya için vize başvuru sürecinizde işlemlerinizi yürüterek profesyonel ve sorunsuz bir danışmanlık hizmeti sunar. Rusya seyahati için Türk vatandaşlarına birkaç yıl öncesine kadar vize şartı gerektirmemesine rağmen, son zamanlarda iki ülke arasında yaşanan diplomatik gerginlikler, iki ülke arasında yapılacak seyahati biraz daha zor hale getirdi. Sonuç olarak Rusya vizesi, 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren Türk vatandaşlarına yeniden zorunlu kılınarak, ülkeye ziyaret için gereken prosedürler de yenilendi. Rus vizesi işlemleri uzun ve zorlu bir süreç olarak görünse de, seçeceğiniz doğru aracı kurumun profesyonel yaklaşımı ile vize işlemleri daha hızlı ve kolay şekilde tamamlanabilir. İşte bu nokta Vize Ofis Ankara, Rusya vizesi için ihtiyaç duyduğunuz her anda çözüm ortağınız olarak en doğru hizmeti sunmak üzere yanınızda yer alıyor.

VİZE OFİS RUSYA VİZE İŞLEMLERİ

Rusya vize işlemleri, ziyaretçiler için yöntem bakımından iki şekilde gerçekleşir. İlk olarak, şahsen başvuru yapmak isteyen yolcuların bizzat Rus devletine başvurmaları gerekir. Ancak unutulmamalıdır ki belgelerde meydana gelebilecek eksiklikler ya da hatalar, vize başvurunuzun onaylanmamasına yol açabilir. Reddedilmiş olmanız ise sonrasında yapacağınız diğer başvuruları da olumsuz yönde etkileyecektir.

Diğer bir yöntem olarak izleyeceğiniz yol ise Rusya vize merkezi olarak yetkili acentemiz Vize Ofis’e başvurabilirsiniz. Rusya vizesi talebinizin tarafımızca alınmasının ardından vize başvurusu, takibi ve sonuçlandırılma süreçleri sizin adınıza yürütülür. Gerekli belgeler tamamlanıp başvurunuzun onaylanmasının ardından vizeniz tarafınıza kargo yoluyla gönderilir.

RUSYA VİZESİ NASIL ALINIR?

“ Rusya vizesi nasıl alınır? “ sorusuna cevap verelim. Rusya vizesi için gerekli evrakların başında; vize bitim tarihinden itibaren en az 6 ay geçerliliği olan pasaport, niçin gittiğinizi belgeleyen davetiye ve iki adet beyaz fonda çekilmiş 3.5 mm x 4.5 mm boyutlarında fotoğrafınız bulunması gerekir. Türk vatandaşı olan ziyaretçilerin Turistik Vize, İş Vizesi, Hümaniter Vize, Özel Vize, Çalışma Vizesi, Eğitim Vizesi ve Transit Vize tipleri ile ülkeye girişleri mümkündür. Her vize tipine göre gerekli evrakların değişeceğini bilerek, başvuru hazırlıklarının da bu yönde titizlikle yürütülmesi gerektiği açıkça ortadadır. Bu tür işlemler Vize Ofis’e devredilerek sürecin kontrollü biçimde yönetilmesi sağlanır.

Rusya Vize ücreti kalacağınız süreye, vize tipine ve bir veya iki girişli olmasına göre değişiklik gösterir. Vize süreleri 15 gün, 30 gün 3 ay, 1 yıl olarak belirlenmiştir ve taahhüt ettiğiniz zaman dilimi dışında ülkede kalmanız olanaksızdır.

Yukarıda ki süreci başka şehirde yaşamanız, iş sebebiyle takibi yürütemeyecek olmanız veya aracı kuruma devretmek istediğinizde Vize Ofis Acentesi sizin adınıza yürüterek, aksamadan sonuçlanma imkanı sunar.

No Comments

Post A Comment