Sosyal Medya

VİZE OFİS DUBAİ VİZESİ | Vize Ofis
1717
post-template-default,single,single-post,postid-1717,single-format-standard,bridge-core-2.5.9,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-24.4,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-1
 

VİZE OFİS DUBAİ VİZESİ

Vize Ofis Dubai Vizesi

VİZE OFİS DUBAİ VİZESİ

Vize Ofis, ziyaret etmek istediğiniz Dubai/Birleşik Arap Emirlikleri(BAE) vizesi için size profesyonel ve güler yüzlü kadrosu ile vize danışmanlık hizmeti sunuyor. Dubai’ye gitmek isteyen diplomatik (siyah), hususi (yeşil) ve hizmet (gri) pasaportu sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımız, 90 günü aşmayan seyahatlerinde Dubai vizesi almalarına gerek kalmadan ülke sınırlarından gerebilirler. Dubai vizesi şartı sadece Umuma Mahsus Pasaport (bordo pasaport) sahiplerine uygulanır. Hemen belirtelim; Dubai vizesi almak için şahsen yapılan başvurular kabul edilmiyor. Bu nedenle, şu anda en doğru adrestesiniz. Çünkü acentemiz, Dubai için yetkili vize merkezidir. UAE – United Arab Emirates (Birleşik Arap Emirlikleri) seyahatiniz için vize alma mecburiyeti mevcut ve sürecin eksiksiz biçimde sonuçlanması için Vize Ofis Ankara olarak her an yanınızdayız; tecrübeli kadromuz sayesinde hızlı ve kolay bir süreç sizi bekliyor olacak.

DUBAİ VİZESİ NASIL ALINIR?

Dubai vizesi için gerekli evraklar vize türüne göre değişiklik gösterir. Ayrıca konsolosluk da gerekli gördüğü durumlarda ek evrak isteyebilir. Online olarak doldurulacak vize başvuru formu ve acentemize sunacağınız bilgilerin tümüyle eksiksiz ve doğru biçimde tamamlanması gerekiyor. Belge eksikliğinden kaynaklı olarak başvurunun olumsuz sonuçlanabileceği göz ardı edilmemeli. Dubai vize ücreti vize türünün farklılaşması ve döviz kurundaki oynamalar nedeni ile sürekli değişmektedir. Bu sebeple net bir tutar söylemek yanlış olur. Dubai vizesi nasıl alınır sorusuna temel hatları ile değindik. Dubai vizesi sürecinde profesyonel destek ve danışmanlık almak için iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

VİZE OFİS DUBAİ VİZE İŞLEMLERİ

Dubai vize işlemleri, seyahat sebebinize göre şekil alır. Ziyaret sebebine bağlı olarak vize işlemleri için gerekli olan belgeler farklılık gösterebilyor. Dubai’ye birkaç farklı vize ile girmek mümkün. Bunları en temel hatları ile anlatmakta fayda var.

Dubai Transit Vizesi

Dubai üzerinden başka bir ülkeye geçecekseniz almanız gereken vize türüdür. Bu vize ile ülkede 96 saat konaklama hakkına sahip olursunuz. Ancak hava alanından hiç dışarıya çıkmamak ve 24 saati aşmayacak bir bekleme süresine katlanmak kaydı ile, Dubai Transit Vizesi alma zorunluluğunuz yoktur.

Dubai Turist Vizesi (Kısa Süreli)

Dubai’ de size 30 gün geçerli konaklama imkanı sunan vize türüdür. Tek girişli veya çift girişli çeşitleri de vardır.

Dubai Turist Vizesi (Uzun süreli)

Bu vize ile ülkede 90 gün konaklama ve ikamet hakkına sahip olursunuz. Uzun süreli Dubai turist vizesi de aynı şekilde tek giriş veya çift giriş imkanı sunar.

UEA Vizesi, gerekli evrakların tamamlanarak başvurunun yapılmasının ardından 72 saat gibi kısa bir süre içerisinde sonuçlanır. Fakat ince bir ayrıntıya değinmek gerekiyor ki; başvuru tarihiniz Dubai’nin tatil günlerinden birine denk gelirse bu sürenin uzayabileceğini söylemekte fayda var.

No Comments

Post A Comment