Sosyal Medya

Kanada Vize Başvurusu | Vize Ofis
15770
post-template-default,single,single-post,postid-15770,single-format-standard,bridge-core-2.5.9,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-24.4,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-1
 

Kanada Vize Başvurusu

pexels sasha prasastika 2695391 scaled

Kanada Vize Başvurusu

Kanada Devleti tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına pasaport türü ayrımı yapmaksızın Kanada vizesi istemektedir. Turistik gezi, ticari ilişkiler veya eğitim gibi türleri bulunan vizeler Kanada’ya seyahat edecek kişiler tarafından Kanada Büyükelçiliğinin ve Kanada Başkonsolosluğunun yetki verdiği vize başvuru merkezleri aracılığıyla alınmaktadır. Kanada Konsolosluğu direkt olarak vize başvurularını kabul etmemektedir. 

Kanada Vizesi kaç günde Sonuçlanır

Kanada vizesi ortalama 15-35 gün arasında sonuçlanmaktadır. Bu süre Konsolosluğun yoğunluk durumuna bağlı olarak değişebilmektedir. Kanada vize başvurularınızı seyahat tarihinizden en az 30 gün önce tamamlamış olmalısınız. Kanada Konsolosluğu ek bir belge talep etmediği ve mülakata çağırmadığı sürece normal geçen vize başvuru süreçleri ortalama 15 ila 35 gün içerisinde sonuçlanmaktadır.

Kanada Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Kanada vizesi almak için istenen evraklar, yapacağınız seyahatin türüne ve talep edeceğiniz vizeye göre farklılık göstermektedir. Vize başvurunuzda kullanılacak evraklar profesyonel ekibimizle birlikte sizin için hazırlanmaktadır.

Kanada vize reddi

Yapmış olduğunuz Kanada vize başvurunuz pek çok nedenden dolayı reddedilmiş olabilir. Bu durumda Kanada Konsolosluğu başvurunuzun neden reddedildiğini İngilizce bir ret mektubu ile size beyan edecektir. Ret gerekçelerini öğrendikten sonra çeşitli düzeltmeleri tamamladıktan sonra tekrardan vize başvurusunda bulunabilirsiniz. Konsolosluklar reddedilen başvurularda, vize başvuru ücretlerini iade etmemektedirler. Kanada vize başvuruları hakkında olumlu veya olumsuz karar verme yetkisi sadece Kanada Konsolosluğuna aittir.

No Comments

Post A Comment