Sosyal Medya

Hakkımızda | Vize Ofis
15375
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15375,bridge-core-2.5.9,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-24.4,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-1
 

Hakkımızda

VİZE OFİS

VİZE OFİS; 2006 yılından bu yana Almanya vizesi, Çin vizesi, Amerika vizesi, İngiltere vizesi, Kanada vizesi, Hollanda vizesi, Hindistan vizesi, Tayvan vizesi, Avustralya vizesi, Avusturya vizesi, Belçika vizesi, Bulgaristan vizesi, Cezayir vizesi, Çek vizesi, Dubai vizesi, Fransa vizesi, İspanya vizesi, İsveç Vizesi, İsviçre vizesi, İtalya vizesi, Mısır vizesi, Moldova vizesi, Romanya vizesi, Suudi Arabistan vizesi, ve Yunanistan vizesi başta olmak üzere Dünya’nın her ülkesi için “Profesyonel Vize Danışmanlığı ve Vize İşlemleri Hizmeti” veren özel bir kuruluştur.

vize ofis turistik vize seyahat sigortası vize danışmanlığı slaytı
vize ofis vize ve pasaport işlemleri vize danışmanlığı slaytı

VİZE OFİS; gelişime açık tecrübeli kadrosu ile modern, yenilikçi ve kaliteli hizmet sunarak mutlak müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefleyen sektörün öncü firmalarından biridir.

Vize başvuru işlemleri, her ülkenin Büyükelçiliği ya da Başkonsolosluğu tarafından yürütülmekte olup, kendi kanun ve yönetmeliklerinden kaynaklanan kurallar uygulanmaktadır. Bazı konsolosluklar vize başvuru dosyasını idata ve vfs global üzerinden işleme almaktadır.

VİZE OFİS vize başvurularınızda gereken itinayı göstererek, sizi yoran ve zaman kaybetmenize neden olan birçok formaliteden kurtararak, işlemlerinizi en kısa sürede olumlu sonuçlandırmayı kendisine amaç edinmiştir. VİZEOFİS Ticari vize, Turistik vize, Fuar vizesi ve Bileti, Aile ve arkadaş ziyareti vizesi, Aile birleşimi vizesi, Eğitim vizesi ve Transit vize işlemlerinde profesyonel olarak hizmet vermektedir.

VİZE OFİS ‘in Konsolosluklarda yaptırım gücü veya edimlerini taahhüt etme durumu söz konusu değildir. Vizenin verilip verilmemesi ve vize süresinin ne kadar olacağı sadece konsolosluk yetkisindedir.

Vize Ofis Sağlık Sigortası

VİZE OFİS, Vize Başvurusu Için Gerekli Olan, Seyahat Sağlık Sigortası (30.000 € Teminatlı), Otel Rezervasyonu, Uçak Rezervasyonu, Ve En Uygun Fiyatla Yurtiçi Ve Yurtdışı Uçak Bileti Temininde De Hizmetinizde Olup, Ayrıca Ihracat Yapan Müşterilerimize Dışişleri Bakanlığı’ndan Yapılması Gerekli Olan Fatura Menşe Tasdik Işlemleri Ile Ekonomi Bakanlığı’ndaki Evrak Işlemlerini De Takip Etmektedir.

map